>

Zasłony

 

NOWOŚĆ!

ZASŁONY, FIRANY ORAZ SZYNY

Zasłony

 

Zasłony są idealną opcją, aby nadać pomieszczeniu charakter oraz prywatność.

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę kolorystyczną oraz wiele przeróżnych tekstur, którą możesz obejrzeć w naszym punkcie sprzedaży. Znajdziesz u nas takie tkaniny jak: dimout, velvet, bawełniane, poliestrowe oraz tkaniny z  recyklingu (rPET- butelki z recyklingu  oraz co rcy -bawełna z recyklingu). Używając produktów z recyklingu, możesz cieszyć się dokładnie taką samą jakością i funkcjonalnością, jak w przypadku produktów z nowych surowców. Są one oczywiście pod każdym względem równie czyste i bezpieczne. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że przyczyniasz się też do ograniczania zużycia nowych surowców.

Zasłony przy standardowym połączeniu, będą idealnie komponować się z firanami, ale również możemy połączyć je z najmodniejszym w tym sezonie żaluzjami drewnianymi lub roletami rzymskimi w firnakowym materiale.

Firany, to dzięki nim twoje pomieszczenie stanie się przytulne.

W ciągu dnia, delikatnie stłumi promienie słoneczne, ale pozostawi jasne pomieszczenie, dzięki któremu będziemy mogli w pełni cieszyć się piękną pogodą za oknem. Dzięki firanom, w dzień, również będziemy mogli cieszyć się z prywatności w jasnej przestrzeni.

Szyny od FOREST POLSKA to niezbędny dodatek do naszych produktów. Dzięki nim, z łatwością będziemy mogli przesuwać, nawet bardzo ciężkie materiały. Taką szynę możemy również w całości zasłonić firanką/zasłoną dzięki szyciu microflex. Szyna jest aluminiowa i wstępuje w standardowym kolorze białym, oraz niestandardowym: czarnym, szarym, złotym, beżowym, brązowym, żółtym, niebieskim, czerwonym oraz zielonym.

Montaż szyny wykonujemy na ścianie lub suficie.

Comments are closed.