fbpx

dachowe

DSC_0147

 

Rolety Dachowe


.

Rolety dachowe to idealne rozwiązanie do okien pałaciowych. Dzięki zastosowaniu bocznych prowadnic i kasetki wyposażonej w sprężynę, tkanina przez cały okres użytkowania pozostaje w ciągłym napięciu. Niezawodny samohamujący mechanizm pozwala ustawić  tkaninę na dowolnej wysokości. Możliwość zastosowania specjalnej przedłużki do sterowania roletą nawet na dużych wysokościach. Latem przy dużych temperaturach skutecznie pozwala wychłodzić  pomieszczenie dzięki zastosowaniu tkanin podgumowanych.

Oferowane przez nas rolety do okien dachowych mogą być zastosowane nie tylko do dowolnego typu okien FAKRO, VELUX czy ROTO, ale do wszelkiego rodzaju świetlików dachowych i poziomych przeszkleń. Na okna najbardziej narażone na działanie słońca proponujemy materiały odbijające promienie słoneczne które nie dość że skutecznie przyciemniają to dodatkowo redukują nagrzewanie się pomieszczeń. Mechanizmy sprężynowe powodują, iż roleta prawidłowo funkcjonuje przy jakimkolwiek nachyleniu, dodatkowo pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym położeniu. Materiał schowany w kasecie z prowadnicami bocznymi montowanymi bezpośrednio na skrzydle okiennym. Takie rozwiązanie niweluje jakiekolwiek prześwity ,a wysoka estetyka ( kasetki w kolorach : ) sprawiają, iż rolety dachowe cieszą się wielką popularnością wśród klientów. Materiały najwyższej jakości, odporne na działanie promieni UV zachowują swoją barwę przez kilka sezonów. 

 

.

.

.

.

rol3

ROLETY DACHOWE W KASECIE ALUMINIOWEJ bez wątpienia można zaliczyć do bardzo stylowych systemów osłonowych stworzonych specjalnie z myślą o oknach dachowych. Montuje się je poprzez przykręcenie do ramy. Jak można zauważyć na poniższym zdjęciu kaseta jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu prezentuje
się zgrabnie i nie rzuca się w oczy.

Zalety prezentowanej rolety:
– trwały montaż
– mała, elegancka kaseta
– płaska prowadnica utrzymująca tkaninę blisko okna
– mnogość tkanin do wyboru
– co najmniej 12-miesięczna gwarancja

 

 

2014-06-24 10.57.50

2014-06-24 10.58.18


2014-06-24 10.59.16

Comments are closed.