>

Drzwiowe

Moskitiery Drzwiowe do drzwi balkonowych

Moskitiera drzwiowa na zawiasach stanowi doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Nie ogranicza widoczności w świetle drzwi. Wykonana jest ze specjalnych ciągnionych (sztywnych) aluminiowych profili drzwiowych z poprzeczką w środku lub bez. Ramka drzwiowa wypełniona jest siatką z włókna szklanego koloru szarego lub czarnego, za dodatkową opłatą siatka antyalergiczna lub aluminiowa. Moskitiera drzwiowa mocowana jest z jednej strony do futryny drzwi za pomocą zawiasów z mechanizmem sprężynowym-samozamykającym, a z drugiej strony przy pomocy dwóch zamków magnetycznych utrzymana jest w pozycji zamkniętej. Moskitierę drzwiową można zamontować zarówno do drzwi z PCV, jak i drewnianych. Wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamkniętej, a także w uszczelkę szczotkową, która maksymalnie zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz.

Moskitiera przesuwna, dostępna w identycznym wariancie kolorystycznym jak moskitiera drzwiowa. Moskitierę przesuwa się ręcznie na szynach aluminiowych montowanych do ramy okna.

  • jest to najlepsze rozwiązanie do drzwi balkonowych oraz wejściowych zapewniające swobodę użytkowania,
  • montaż od strony zewnętrznej, niezależnie od drzwi właściwych,
  • moskitiery drzwiowe montowane są na tradycyjnych zawiasach, wyposażonych dodatkowo w mechanizm samozamykający oraz zamków magnetycznych z drugiej strony utrzymujących moskitierę w pozycji zamkniętej,
  • zastosowana dolna poprzeczka zapobiega uszkodzeniu siatki przez małe zwierzęta domowe oraz chroni przed nieuważnym trąceniem jej nogą,
  • Dostępne kolory: standard- biały, ciemny brąz (RAL8019), antracyt, za dopłatą: złoty dąb, orzech.
  • dostępne kolory siatki: czarny, szary

MOSKITIERY DRZWIOWE PRZESUWNE

Moskitiera przesuwna doskonale sprawdzi się w dużych przeszklonych wnękach jak, balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej, jedno lub dwutorowej. Maksymalne wymiary skrzydła moskitiery – 2000 x 2500 mm.

Dostępność moskitiery przesuwnej, a także dobór prowadnic w zależności od wysokości progu pozwoli idealnie dopasować produkt pod kątem jego funkcjonalności oraz miejsca montażu. Moskitiery dostosowane są do wszystkich typów okien i drzwi. Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle okna (brak poprzeczki dzielącej skrzydło moskitiery).

 

telefon krakok

Zadzwoń teraz,

wstępna wycena już w 15 minut*

Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów,

którzy pomogą znaleźć rozwiązanie idealne dla Ciebie.

  Informacja telefoniczna:
Pon.-Czw. 09:00-17:30, Pt. 08:00-15:00
Sob. 9:00-12:30

(22) 723 24 65

Comments are closed.