>

Rolety, Plisy i Żaluzje Ursus Warszawa

Krakok Rolety Piastów

Rolety, Plisy i Żaluzje

Warszawa Ursus

24 lat doświadczenia, kilka tysięcy sprzedanych

i zamontowanych rolet, plis i żaluzji!

 

Jak szybko i skutecznie zmienić wygląd okien?

Oczywiście montując w nich rolety. Teraz mają je Państwo na wyciągnięcie ręki. Solidne i niezawodne rolety Warszawa Ursus wykonane z najwyższej jakości materiałów. Odporne na użytkowanie w trudnych warunkach, zapewniają długotrwałą ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Dostępne w dużym wyborze modnych kolorów, na pewno idealnie wpasują się w wystrój każdego pomieszczenia.

Jak wybrać odpowiednie rolety Warszawa Ursus?

Masz wątpliwości czy poradzisz sobie z zakupem rolet na odpowiedni wymiar? Nie musisz się niczym przejmować. Wystarczy się z nami skontaktować, a dokładnie poinstruujemy jak prawidłowo, samodzielnie zmierzyć okna do wstępnej wyceny. Jeśli zaakceptujesz wstępną wycenę, przyjedziemy do Ciebie zmierzyć okna na własną odpowiedzialność. Rolety okienne będą gotowe w jak najszybszym terminie. Mogą być mocowane do skrzydła okiennego, jak również do ściany, bądź sufitu. Indywidualnie ustalana szerokość i długość rolety, pozwala na jej łatwe dopasowanie do każdego okna, bez względu na jego wymiar i fakt czy jest to produkcja standardowa czy na wymiar.

U nas zakupisz rolety, plisy oraz żaluzje:

  • Rolety materiałowe
  • Rolety w kasecie
  • Rolety dzień i noc
  • Rolety rzymskie
  • Plisy okienne
  • Żaluzje aluminiowe
  • Żaluzje drewniane i bambusowe

Zadzwoń teraz!

Zobacz szczegóły naszej oferty!

tel. (22) 723 24 65

Informacja telefoniczna:
Pon.-Pt. 09:00-17:30
Sob. 09:00-13:00

 

Działamy na terenie całej Warszawy (m.in. Bemowo, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Włochy, Wola, Żoliborz oraz całej drugiej strony) i okolic (Piastów, Pruszków, Raszyn, Reguły, Milanówek, Brwinów, Bronisze, Komorów, Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno oraz inne miejscowości).

Comments are closed.