Rolety dzień i noc

Rolety Dzień i Noc - Duo Krakok

Piękne, a jednocześnie wygodne wnętrze wymaga umiejętnego zarządzania światłem naturalnym. Mieszkanie, dom, biuro – wszędzie tam gdzie liczy się komfort, estetyka i poczucie prywatności, warto zainstalować rolety dzień – noc. To bardzo dobra alternatywa klasycznych rolet zaciemniających, jak również żaluzji czy zasłon. Lekkie, nowoczesne, łatwe w montażu, a przede wszystkim dające możliwość precyzyjnego sterowania ilością światła, które dostaje się do pomieszczenia.

Jak zbudowane są rolety dzień noc?

Cały sekret rolet dzień – noc znajduje się w materiale, z którego zostały wykonane. To połączenie nieprzepuszczającej światło tkaniny z materiałem o rzadszym splocie, przez który promienie słoneczne mogą swobodnie dostawać się do pomieszczenia. Obniżając lub podnosząc rolety, można dowolnie regulować prześwit pomiędzy paskami przepuszczającymi światło i tymi nieprzepuszczającymi. Roletę dzień noc można również zrolować do samej góry, pozostawiając okna w całości odsłonięte.

Rolety dzień noc do każdego pomieszczenia

Uniwersalność rolet dzień noc sprawia, że z powodzeniem mogą być instalowane w każdym pomieszczeniu. Kuchnia, salon, gabinet, biuro, czy w końcu sypialnia. Bezinwazyjny montaż do ramy skrzydła okiennego sprawia, że każdy sobie z nim poradzi we własnym zakresie i przy pomocy podstawowych narzędzi do majsterkowania. Wyjątkowa jakość wykonania oraz zastosowanie najwyższej klasy produktów sprawia, że rolety mogą służyć przez wiele lat, nie nosząc śladów zużycia i ciągle wyglądając jak w dniu, w którym zostały zainstalowane.

 

Decydując się na zakup rolet, uzyskasz mnóstwo bonusów,

m.in. montaż gratis do końca stycznia 2023 i usługę związaną z prawidłowym działaniem okna której nikt nie wykonuje gratis !*

*  zapytaj o szczegóły

 

Comments are closed.