Roleta Wolnowisząca

Rolety wolnowiszące

Produkt, który jest praktyczny i estetyczny. Różnorodność oferty gwarantuje, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swoich potrzeb. Duży wybór materiałów umożliwia dobranie takiego, który świetnie wkomponuje się w resztę wystroju wnętrza. Jest to najczęściej wybierany produkt do biur, ponieważ dzięki montażu na ścianie jedna roleta może przykryć kilka okien, aż do 280 cm szerokości. Kolor mechanizmu: biały lub szary wieszaki (boczki) i obciążnik materiału, czarne- wieszaki (boczki), ciemny antracyt -obciążnik materiału.

.

 

Rolety komfort mini

To funkcjonalne i estetyczne rolety dekoracyjne sterowane mechanizmem łańcuszkowym. Można je zamontować przy szybie lub na ramie okiennej. Kładziemy nacisk na estetykę oraz łatwość montażu oraz demontażu rolety. Kolor mechanizmu: biały lub ciemna czekolada.

 

Rolety wolnowiszące w kasecie

Ten sam produkt co roleta wolnowisząca, tylko dodatkowo posiada kasetę, którą można zamontować na ścianie lub suficie. W dodatkowej kasecie możemy schować cały materiał, dzięki takiemu rozwiązaniu na materiale nie osiada od góry kurz co na pewno spowoduje, że materiał na dłużej pozostanie w takim stanie, jakim kupimy produkt. Kaseta aluminiowa 6.5 cm x 6.5 cm występuje w trzech wariantach kolorystycznych: białym, srebrnym (anoda) i antracytowym. Maksymalna szerokość 280 cm x wysokość 270 cm.

.

telefon krakok

Zadzwoń teraz,

wstępna wycena już w 15 minut

Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów,

którzy pomogą znaleźć rozwiązanie idealne dla Ciebie.

  Informacja telefoniczna:
Pon.-Czw. 09:00-17:30, Pt. 08:00-15:00
Sob. 9:00-12:30

(22) 723 24 65

 

 

Działamy na terenie całej Warszawy (m.in. Bemowo, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Włochy, Wola, Żoliborz oraz całej drugiej strony) i okolic (Piastów, Pruszków, Raszyn, Reguły, Milanówek, Brwinów, Bronisze, Komorów, Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno oraz inne miejscowości).