>

Wolnowiszące

Rolety materiałowe wolnowiszące

 

Roleta Wolnowisząca

Rolety wolnowiszące to produkt, który jest praktyczny i estetyczny. Różnorodność oferty gwarantuje, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swoich potrzeb. Duży wybór materiałów umożliwia dobranie takiego, który świetnie wkomponuje się w resztę wystroju wnętrza. Jest to najczęściej wybierany produkt do biur, ponieważ dzięki montażu na ścianie jedna roleta może przykryć kilka okien, aż do 250 cm szerokości. Kolor mechanizmu: biały lub szary.

.

Rolety komfort mini to funkcjonalne i estetyczne rolety dekoracyjne sterowane mechanizmem łańcuszkowym. Można je zamontować przy szybie lub na ramie okiennej. Kładziemy nacisk na estetykę oraz łatwość montażu oraz demontażu rolety. Kolor mechanizmu: biały lub ciemna czekolada.

.

Rolety wolnowiszące w kasecie to ten sam produkt co roleta wolnowisząca, tylko dodatkowo posiada kasetę, którą można zamontować na ścianie lub suficie. W dodatkowej kasecie możemy schować cały materiał, dzięki takiemu rozwiązaniu na materiale nie osiada od góry kurz co na pewno spowoduje, że materiał na dłużej pozostanie w takim stanie, jakim kupimy produkt. Kaseta aluminiowa występuje w trzech wariantach kolorystycznych: białym, srebrnym (anoda) i antracytowym.

 

 

Comments are closed.