Rolety rzymskie

Rolety Rzymskie na Wymiar - Krakok 1999

Rolety rzymskie cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli domów i mieszkań. Zupełnie inne od klasycznych rolet dzień noc czy plis, mają duży wpływ na estetykę wnętrz. Czym są rolety rzymskie? Na pierwszy rzut oka mogą przypominać normalne rolety. Różnica jest widoczna wtedy, kiedy zamierzamy je zwinąć. Zamiast nakręcać się na rolkę, są one stopniowo podwijane, zachodząc segmentami na siebie. Tworzy to fantastyczny efekt wizualny–schodkowania.


Gdzie zamontować rolety rzymskie


Z uwagi na bardzo ładny wygląd rolet, a także sposób ich obsługiwania, bardzo dobrze wyglądają w miejscach reprezentacyjnych. Do takich zaliczyć można salon, jak również gabinet czy biuro. Również sposób montażu rolet rzymskich nie jest skomplikowany.

Zamów piękne rolety rzymskie na wymiar


Jeżeli podobają Ci się stylowe rolety rzymskie, już teraz warto je zamówić. Można to zrobić naprawdę szybko i wygodnie, korzystając z usług naszej firmy. Realizujemy rolety rzymskie na wymiar, które dostępne są w szerokiej gamie kolorów. Odcienie szarości, niebieskiego, zielonego, a także wiele innych modnych barw. Rolety rzymskie produkujemy z trwałego materiału o wysokiej gramaturze, gwarantującego wysoką odporność na zużycie, uszkodzenia mechaniczne i świetnie radzącego sobie w najtrudniejszych warunkach użytkowania.

Decydując się na zakup rolet, uzyskasz bonus do końca grudnia 2022

usługę której nikt nie wykonuje gratis *

 *  zapytaj o szczegóły

 

Kilka naszych realizacji rolet rzymskich:

Comments are closed.