Firma KRAKOK z powodzeniem działa na polskim rynku już od 1999r. Przez ten długi okres czasu zdobyliśmy szerokie doświadczenie w branży, a także cieszymy się zaufaniem i dobrą renomą wśród Klientów, którzy chętnie polecają nasze usługi i produkty swoim znajomym.

 

 

Specjalizujemy się głównie w branży budowlanej – sprzedaż okien i drzwi, a także w wykończeniach wnętrz, oferując wysokiej jakości produkty, takie jak rolety, plisy, moskitiery, żaluzje itp. Oprócz profesjonalnego doradztwa i sprzedaży, w skład naszej oferty wchodzi także montaż zakupionych u nas produktów. Świadczymy również usługi serwisowe, które dotyczą okien i drzwi zakupionych bezpośrednio u nas lub w innych punktach sprzedaży na terenie Polski.

W ofercie posiadamy niezwykle szeroką gamę produktów, dzięki czemu jesteśmy przekonani, iż możemy spełnić oczekiwania oraz potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Proponowane przez nas produkty wyróżniają się wysoką jakością i trwałością, a także atrakcyjnymi cenami.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą poprzez wybranie z zakładki bocznej lub górnej interesujących Państwa towarów i usług. Oczywiście zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami – chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego towaru.

.

Zobacz nasz film promocyjny: