>

Rolety, Plisy i Żaluzje Ochota Warszawa

Krakok Rolety Piastów

Rolety, Plisy i Żaluzje

Ochota Warszawa

24 lat doświadczenia, kilka tysięcy sprzedanych

i zamontowanych rolet, plis i żaluzji!

 

Piękne rolety okienne wraz z pomiarem i montażem? To możliwe! Oferta dostępna w dzielnicy Ochota Warszawa. Przyjedziemy pod wskazany adres, dokonamy pomiaru okien, zaprezentujemy dostępny wzornik tkanin i pomożemy wybrać odpowiedni model rolet. Zamówienie zostanie wykonane bardzo szybkim czasie. Gotowe rolety zamontujemy oraz otrzymasz 2 letnią gwarancją! Sam sprawdź jak Twoja sypialnia, salon, kuchnia lub biuro może zyskać na tym, że w pomieszczeniu pojawią się rolety okienne, rzymskie, dzień-noc lub klasyczne.

Jakie zadanie mają do spełnienia rolety Ochota Warszawa?

Przede wszystkim głównym zadaniem rolet jest ograniczenie ilości światła, które wpada przez okna do pomieszczeń. Dzięki temu łatwiej można w nich utrzymać komfortową temperaturę, ograniczając latem nagrzewanie. Rolety okienne służą również zapewnieniu wyższego poziomu prywatności. Nie dopuszczają do tego, aby osoby z zewnątrz mogły zaglądać do środka budynku przez okna. Dają również mieszkańcom większe poczucie prywatności i bezpieczeństwa, pozwalając rozkoszować się prywatnością własnego mieszkania, domu lub pokoju.

U nas zakupisz rolety, plisy oraz żaluzje:

  • Rolety materiałowe
  • Rolety w kasecie
  • Rolety dzień i noc
  • Rolety rzymskie
  • Plisy okienne
  • Żaluzje aluminiowe
  • Żaluzje drewniane i bambusowe

Jeśli szukasz wysokiej jakości rolet w dzielnicy Ochota w Warszawie, Rolety Ochota Warszawa to doskonały wybór. Zapewniamy produkty i usługi, które spełnią Twoje oczekiwania i podkreślą estetykę Twojego wnętrza, jednocześnie zapewniając funkcjonalność. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i umówić na spotkanie.

Zadzwoń teraz!

Zobacz szczegóły naszej oferty!

tel. (22) 723 24 65

Informacja telefoniczna:
Pon.-Pt. 09:00-17:30
Sob. 09:00-13:00

 

Działamy na terenie całej Warszawy (m.in. Bemowo, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Włochy, Wola, Żoliborz oraz całej drugiej strony) i okolic (Piastów, Pruszków, Raszyn, Reguły, Milanówek, Brwinów, Bronisze, Komorów, Konstancin Jeziorna, Józefosław, Mysiadło, Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno oraz inne miejscowości). Jeśli nie wymieniliśmy twojej miejscowości, zadzwoń i dopytaj doradcę klienta.

Comments are closed.