>

Okienne

Moskitiery okienne uchronią Cię przed owadami

Pod nazwą moskitiery okienne kryją się wysokiej jakości, przyjazne środowisku siatki przeciw owadom. Jest to skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz padami z drzew i krzewów. Zatrzymują również kurz uliczny i pyłki kwiatów, co daje dodatkową ochronę dla osób cierpiących na alergie.

Moskitiery wykonywane są pod indywidualne zamówienia, co zapewnia 100% zabezpieczenia przed owadami. Jest to szczególnie ważne w dziecinnych pokojach, sypialniach, kuchniach, łazienkach, etc. Siatki przeciw owadom nadają się do wszystkich typów okien i drzwi.

Profile używane do produkcji naszych moskitier wykonane są z lekkiego i trwałego aluminium gwarantującego doskonały wygląd przez wiele lat. Malowane proszkowo profile nie tracą koloru, nie pękają i nie łuszczą się. Siatka wykonana jest z włókien szklanych powlekanych PCV. Każde jej łączenie zgrzane jest za pomocą podczerwieni co zapewnia niezwykłą trwałość siatki. Odpowiednio małe otwory zatrzymują owady nie utrudniając cyrkulacji powietrza.

Najlepsze materiały oraz dokładny montaż gwarantują najwyższą jakość tych wyrobów.

Moskitiery od dawna używane były do ochrony przed owadami na obszarach, gdzie panował klimat sprzyjający rozwojowi owadów.

Owady moskitiery

Owady są nosicielami dużej ilości chorób zakaźnych takich jak malaria, zapalenie mózgu, żółta gorączka. W Europie insekty przenoszą takie choroby jak dur, zapalenie mózgu, dur brzuszny (wszystkie te choroby przenoszą wszy, pchły, kleszcze, pluskwy a nawet zwykła mucha domowa). Z tego powodu moskitiery są doskonałym zabezpieczeniem i profilaktycznie dobrze jest moskitiery używać.

MOSKITIERA OKIENNA RAMKOWA

Moskitiera montowana na stalowe zaczepy lub sprężynki. Siatka koloru czarnego lub szarego. Profil aluminiowy w kolorach: biały, antracyt, brąz, ciemny brąz, orzech, złoty dąb, anoda, mahoń, winchester.

Moskitiery okienne polecane są szczególnie do pomieszczeń kuchennych, pokoi dziecięcych oraz obiektów położonych nad jeziorami i w pobliżu punktów handlowych.

moskitiery okiennemoskitiery okienne

Kolory moskitier, moskitiery okienne

Zapewniamy szeroki wybór kolorów profili aluminiowych, tak aby moskitiera idealnie wpasowała się w estetykę Twojego wnętrza. Nie czekaj dłużej i zabezpiecz swoje pomieszczenia przed owadami dzięki naszym profesjonalnym moskitierom. Skontaktuj się z nami już teraz, a nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą w doborze odpowiednich rozwiązań.

 

Comments are closed.