fbpx

okienne

Moskitiery Okienne

Pod nazwą moskitiery kryją się wysokiej jakości, przyjazne środowisku siatki przeciw owadom. Jest to skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz padami z drzew i krzewów. Zatrzymują również kurz uliczny i pyłki kwiatów, co daje dodatkową ochronę dla osób cierpiących na alergie.

Moskitiery wykonywane są pod indywidualne zamówienia, co zapewnia 100% zabezpieczenia przed owadami. Jest to szczególnie ważne w dziecinnych pokojach, sypialniach, kuchniach, łazienkach, etc. Siatki przeciw owadom nadają się do wszystkich typów okien i drzwi.

Profile używane do produkcji naszych moskitier wykonane są z lekkiego i trwałego aluminium gwarantującego doskonały wygląd przez wiele lat. Malowane proszkowo profile nie tracą koloru, nie pękają i nie łuszczą się. Siatka wykonana jest z włókien szklanych powlekanych PCV. Każde jej łączenie zgrzane jest za pomocą podczerwieni co zapewnia niezwykłą trwałość siatki. Odpowiednio małe otwory zatrzymują owady nie utrudniając cyrkulacji powietrza.

Najlepsze materiały oraz dokładny montaż gwarantują najwyższą jakość tych wyrobów.

.

m1

Moskitiery od dawna używane były do ochrony przed owadami na obszarach, gdzie panował klimat sprzyjający rozwojowi owadów.

m3

Owady są nosicielami dużej ilości chorób zakaźnych takich jak malaria, zapalenie mózgu, żółta gorączka. W Europie insekty przenoszą takie choroby jak dur, zapalenie mózgu, dur brzuszny (wszystkie te choroby przenoszą wszy, pchły, kleszcze, pluskwy a nawet zwykła mucha domowa). Z tego powodu moskitiery są doskonałym zabezpieczeniem i profilaktycznie dobrze jest moskitiery używać.

MOSKITIERA OTWIERANA
Moskitiera otwierana stosowana zarówno do okien, jak również drzwi balkonowych, montowana jest za pomocą zawiasów do fasady budynku lub futryny drzwiowej.

Wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamkniętej, a także w uszczelkę szczotkową, która maksymalnie zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz.

Dodatkowo zamontowane w moskitierze samozamykacze, automatycznie domykające otwartą moskitierę, podnoszą komfort użytkowania.

W celu poprawienia usztywnienia ramy drzwiowej w moskitierach otwieranych drzwiowych istnieje możliwość zastosowania futryny wykonanej z zamkniętego profilu aluminiowego.

MOSKITIERA PRZESUWNA
Moskitiera przesuwna doskonale sprawdzi się w dużych przeszklonych wnękach jak, balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej, jedno lub dwutorowej. Maksymalne wymiary skrzydła moskitiery – 2000 x 2500 mm.

Dostępność sześciu typów moskitiery przesuwnej, a także dobór prowadnic w zależności od wysokości progu pozwoli idealnie dopasować produkt pod kątem jego funkcjonalności oraz miejsca montażu. Moskitiery dostosowane są do wszystkich typów okien i drzwi. Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle okna /brak poprzeczki dzielącej skrzydło moskitiery/.

Moskitiery polecane są szczególnie do pomieszczeń kuchennych, pokoi dziecięcych oraz obiektów położonych nad jeziorami i w pobliżu punktów handlowych.

Comments are closed.