>

Rolety, Plisy i Żaluzje Piaseczno

Krakok Rolety Piastów

Rolety, Plisy i Żaluzje

Piaseczno

24 lat doświadczenia, kilka tysięcy sprzedanych

i zamontowanych rolet, plis i żaluzji!

 

Potrzebujesz rolet do swojego mieszkania lub biura? Masz już dosyć odsłoniętych okien lub wiszących w nich firanek? Jeżeli tak, zapraszamy do kontaktu z nami. Zajmujemy się produkcją rolet na wymiar. Rolety na wymiar pozwalają precyzyjnie dopasować ich szerokość i długość do konkretnego okna. Dzięki temu tkanina nie zachodzi na klamkę lub nie wystaje poza skrzydło. Rolety Piaseczno to nasza oferta dedykowana wymagającym klientom. Interesuje Cię tylko kompleksowa obsługa? Jeśli tak, zapraszamy do kontaktu! Przyjedziemy, pomierzymy, wykonamy rolety oraz je zamontujemy!

Chcesz zakupić rolety na terenie Piaseczna?

Mają to być Twoje pierwsze lub kolejne rolety okienne? Dobrze trafiłeś! Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, o wieloletniej przydatności do użytkowania. Do ich produkcji wykorzystujemy odporne na uszkodzenia tkaniny, a także elementy z tworzywa sztucznego, odpornego na promieniowanie UV. Dzięki temu, nawet po wielu latach użytkowania w promieniach słonecznych nadal będą cieszyć oko.

U nas zakupisz rolety, plisy oraz żaluzje:

  • Rolety materiałowe
  • Rolety w kasecie
  • Rolety dzień i noc
  • Rolety rzymskie
  • Plisy okienne
  • Żaluzje aluminiowe
  • Żaluzje drewniane i bambusowe

Zadzwoń teraz!

Zobacz szczegóły naszej oferty!

tel. (22) 723 24 65

Informacja telefoniczna:
Pon.-Pt. 09:00-17:30
Sob. 09:00-13:00

Rolety, Żaluzje, Plisy Piaseczno

Działamy na terenie całej Warszawy (m.in. Bemowo, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Włochy, Wola, Żoliborz oraz całej drugiej strony) i okolic (Piastów, Pruszków, Raszyn, Reguły, Milanówek, Brwinów, Bronisze, Komorów, Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno oraz inne miejscowości).

Comments are closed.