>

Rolety, Plisy i Żaluzje Warszawa Włochy

Krakok Rolety Piastów

Rolety, Plisy i Żaluzje

Warszawa Włochy

24 lat doświadczenia, kilka tysięcy sprzedanych

i zamontowanych rolet, okien i drzwi!

 

Okna w Twoim mieszkaniu, domu lub biurze nie dają Ci spać? Są puste i bez wyrazu, a wpadające przez nie promienie słońca utrudniają pracę lub odpoczynek? Mamy na to radę. Oferujemy rolety okienne na wymiar. Duży wybór wzorów, materiałów oraz kolorów. Wykonujemy rolety i żaluzje, zajmując się również ich kompleksowym montażem. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w tej branży. Możemy się pochwalić tysiącami zleceń. Terenem naszej działalności jest Warszawa i okolice, a szczególnie dzielnica Włochy.

Dlaczego wart zamówić rolety Warszawa Włochy?

Ponieważ otrzymasz produkt najwyższej jakości. Samodzielnie produkujemy rolety okienne, korzystając z najlepszych na rynku komponentów. Produkcja rolet na wymiar pozwala nam zrealizować każde zamówienie naszego klienta. Produkujemy rolety do okien nietypowych, zapewniając atrakcyjną cenę. Wysokiej jakości rolety Warszawa Włochy to super oferta dla wymagających klientów, którym zależy tak na szybkiej realizacji, jak i korzystnej cenie. Naszym klientom zapewniamy szereg usług, takich jak wykonanie pomiaru, a także sprawny montaż rolet w oknach.

U nas zakupisz rolety, plisy oraz żaluzje:

  • Rolety materiałowe
  • Rolety w kasecie
  • Rolety dzień i noc
  • Rolety rzymskie
  • Plisy okienne
  • Żaluzje aluminiowe
  • Żaluzje drewniane i bambusowe

Zadzwoń teraz!

Zobacz szczegóły naszej oferty!

tel. (22) 723 24 65

  Informacja telefoniczna:
  Pon.-Pt. 09:00-17:30
  Sob. 09:00-13:00

 

Działamy na terenie całej Warszawy (m.in. Bemowo, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Włochy, Wola, Żoliborz oraz całej drugiej strony) i okolic (Piastów, Pruszków, Raszyn, Reguły, Milanówek, Brwinów, Bronisze, Komorów, Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno oraz inne miejscowości).

 

Comments are closed.