Plisy dopasowane do Twoich potrzeb

tworzone na Twoje zamówienie

Plisy Okienne

 

Skontaktuj się z nami,

wstępna wycena już w 15 minut

MONTAŻ GRATIS

(promocja obowiązuje do odwołania)

Wycena i informacja telefoniczna:

Pon.-Czw. 09:00-17:30, Pt. 08:00-15:00

Sob. 9:00-13:00

tel. (22) 723 24 65

 

Dołącz do naszych zadowolonych klientów już dziś:

Filip Solarczyk
Filip Solarczyk
Moje zamówienie na rolety zostało zrealizowane sprawnie, z dobrą komunikacją, zrozumieniem i szacunkiem do klienta. Polecam firmę KRAKOK 🙂
Danuta Romaniuk
Danuta Romaniuk
Bardzi miła i dobra obsługa. Pan, który montował rolety, zrobil to bardzo sprawnie, szybko, uprzejmie, kompetentnie. Pani w biurze pomocna w wybieraniu rolet. Polecam gorąco tę firmę.
Maciej Bonsignori
Maciej Bonsignori
sprawnie, szybko, zacny towar
Aleksandra Bożek
Aleksandra Bożek
Bardzo miła i sprawna obsługa. Szybki montaż. Plisy pięknie prezentują się w oknach. Zachęcam do korzystania z usług.
Michał Kołodziejski (Domarad)
Michał Kołodziejski (Domarad)
poratowali na szybko regulacją okien, które na dużym mrozie zaczęły puszczać na uszczelkach, bardzo miła i szybka obsługa, słychać w rozmowie, że zależy im na kliencie, serwisant który przyjechał - miły, fachowy, przygotowany. Polecam!
Patrycja Królak
Patrycja Królak
Korzystałam z Państwa usług już po raz drugi i jestem bardzo zadowolona 😊 Profesjonalne podejście do klienta, bardzo mili, uczciwi ludzie, szybko i sprawnie załatwiona sprawa, korzystne ceny. Serdecznie polecam! 😊😊
Daria Pałuba
Daria Pałuba
Szczerze polecam- mamy totalnie niestandardowe okna- wysokie i ogromne, w KRAKOKu otrzymaliśmy trafne rady, zostały nam zaprezentowane wszelkie możliwe opcje wyboru rolet bezpośrednio pod nasze potrzeby. Dzięki bogatej gamie materiałów i kolorów znaleźliśmy odpowiednie rolety, a dokładnie plisy. Cena przystępna. Montaż ekspresowy i bardzo dokładny.
Rafał Winogrodzki
Rafał Winogrodzki
Kupiłem rolety z tego miejsca i jestem bardzo zadowolony. Pani na miejscu bardzo pomogła i doradziła. Pomiary a następnie montaż przebiegły bardzo szybko.
Mateusz Gwiazda
Mateusz Gwiazda
Polecam firmę, bardzo sprawnie i fachowo.
.

Nowa promocja!

Już teraz przy zakupie min. 5 sztuk plis uzyskasz przedłużoną gwarancje o 12 miesięcy (standardowa 24 miesiące + promocyjna 12 miesięcy = łącznie, aż 36 miesięcy).

Aby promocja była aktywna użyj na pomiarze hasła „12 miesięcy gratis”!

Sprawdź nasze realizacje: Kliknij tutaj!

 

Plisa

Plisy to system zaciemniający, który skutecznie przesłania nasze domy, mieszkania, biura przed nadmiernym nasłonecznieniem. Główną zaletą jest możliwość zasłonięcia okna o dowolnym kształcie: trójkąta, trapezu, okręgu czy półkola. W przeciwieństwie do innych osłon okiennych, plisy umożliwiają zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny od góry jak i od dołu. Ten system okienny charakteryzuje się tkaniną, całkowicie schowaną w szybie, między listwami przyszybowymi, co jest korzystnym rozwiązaniem w przypadku okien uchylnych. Prosty montaż i mechanizm zapewni plisom stosunkowo wysoką trwałość i bezawaryjność.

.

.

Plisy Okienne

Plisy okienne  to jedna z ciekawszych propozycji w systemach przeciwsłonecznych pod względem funkcjonalności. Mogą mieć dowolne kształty, pracować w dowolnie nachylonej płaszczyźnie, być wykonane zarówno z jednego jak i z dwóch rodzajów tkanin, jednej która zaciemni okno nocą i drugiej, która będzie pełniła funkcję dekoracyjną w ciągu dnia.

Mamy w ofercie następujące rodzaje plis:

  • ze stałą rynną górną i regulowaną środkową (zamiast dolnej rynny zaczepy sznurka).
 1.  
  • z dwoma rynnami stałymi (górną i dolną) oraz regulowaną rynną środkową (w opcji żyłki napinające dzięki czemu plisy może być montowana do okien dachowych).
 2.  
  • z dwoma regulowanymi rynnami środkowymi, natomiast zamiast rynien stałych rynny dolnej i górnej – zaczepy sznurka.
 3.  
  • z dwoma rynnami stałymi (górną i dolną) oraz dwoma regulowanymi rynnami środkowymi co pozwala na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna.
 4.  
  • z dwoma rodzajami tkanin – jedna znajduje się na górze a druga na dole żaluzji.
 5.  
  • z dwoma rodzajami tkanin, z tym że obie znajdują się bądź w górnej bądź w dolnej części żaluzji.

.

Plisy Okienne

Plisy posiadają prosty mechanizm. Montowane są bezpośrednio do listwy przyszybowej, a linki prowadzenia bocznego doskonale przytrzymują plisę przy szybie okiennej. Istnieją dwa warianty służące do obsługi plis. Pierwszy, najbardziej popularny, to obsługa za pomocą uchwytu zamieszczonego na środku rynny, drugi natomiast to obsługa plisy za pomocą sznurka z mechanizmem blokującym. Rynny do plis występują w następujących kolorach: biały, jasny brąz, ciemny brąz, beżowy, anodowany. Tkaniny do plis są specjalnie impregnowane, przez co stają się odporne na wilgoć i kurz, a ich bogata kolorystyka spełni największe oczekiwania. Należy również dodać, że w niektórych tkaninach do plis zastosowano specjalną perłową powłokę, dodatkowo odbijającą światło. .

.

Plisy OkiennePlisy Okienne

Plisę na okno dachowe montuje się bardzo prosto. Wystarczy przykręcić dwa uchwyty u góry i dwa na dole. W górne uchwyty wciskamy górną rynienkę a w dolne dolną rynienkę. W ten sposób cała plisa jest odpowiednio naciągnięta. Po naciągniętych linkach pracuje plisa z góry na dół lub odwrotnie tak jak na zdjęciach. Rynienki plisy są w różnych kolorach, natomiast materiał można sobie wybrać z załączonego katalogu.

.

Najbardziej popularne rozwiązanie otwierania plis:

 

Jak działa plisa okienne? 1

Plisa z dwiema ruchomymi szynami, obsługiwana za pomocą rączek umocowanych na obu szynach. Żaluzja plisowana posiada prowadzenie boczne.

Dopuszczalne wymiary:
max. szerokość:
200 cm
max. wysokość:
300 cm
.

 .

.

Jak działa plisa okienne? 2

Plisa z jedną stałą szyną na górze, obsługiwana za pomocą rączki umocowanej na ruchomej szynie. Żaluzja plisowana posiada prowadzenie boczne.

Dopuszczalne wymiary:
max. szerokość:
200 cm
max. wysokość:
300 cm
.
.
.
.

Jak działa plisa okienne? 3

.

Plisa ma stałą szynę górną i jest obsługiwana za pomocą dwóch sznurków.

W sprzedaży mamy dużo więcej wariantów otwierania plis okiennych.

.

.

..

Prosty sposób czyszczenia tkaniny we własnym zakresie wg opisu poniżej.

Pranie plisPlisy Gwarancja Jakości

.

 

 

 

 

 

Cudowne widoki z okna wraz z naszymi plisami!

 

Pomiar

Pomiar produktu należy dokonać ściśle według naszej instrukcji podanej w rozmowie telefonicznej lub mailowej. Odradzamy sugerowania się zasadami innych producentów.

Gwarancja

Na produkt udzielana jest 2-letnia gwarancja. Szczegółowe warunki gwarancji są dostępne na naszych kartach gwarancyjnych dodawanych po zakupie każdego produktu.

Zaistniałe wady towarów można zgłaszać przez kolejne dwa dni od odbioru (usługa bez naszego montażu) / zamontowania towaru przez montera firmy Krakok

Wyłączone z gwarancji:

*Plisy szersze niż 120 cm.

*Błędy pomiarowe wykonane samodzielnie przez kupującego.

*Naturalne zużycie materiału.

*Kurczenie się, przebarwienia, niewielkie odbarwienia powierzchni lakierowanych.

*Szkody spowodowane przez błędny montaż klienta.

Ogólne właściwości plis

*Każdy materiał należy sprawdzić, jak wygląda on pod słonecznym oraz sztucznym światłem. Kolory materiałów zmieniają się w zależności od natężenia, czy rodzaju światła (te same materiały w innym pomieszczeniu mogą wyglądać inaczej).

*Kolor materiału może się delikatnie różnić od kolorów z próbników na skutek zmian w procesie farbowania tkanin.

*Gwarancja nie obejmuje blaknięcia materiałów.

*Plisy są wykonane z materiałów podlegających naturalnemu odkształceniu, dlatego materiał w części górnej jest bardziej wyprostowany.

*Plisa posiada prześwity boczne. Przy listwach pojawiają się prześwity pod dolnym i nad górnym profilem plisy.

*W oknach o bardzo dużym nasłonecznieniu należy zostawić niedomkniętą dolną i górną listwę plisy. W skrajnych przypadkach może dojść do pęknięcia szyby na skutek gorąca.

*W plisach szerszych niż 110 cm profil może się uginać.

Kolor sznurka

*Kolor sznurka dobierany jest pod kolor materiału.

*W przypadku podwójnej plisy (plisa składa się z dwóch materiałów), kolor sznurka dobierany jest pod kolor jaśniejszego materiału.

 

Działamy na terenie całej Warszawy (m.in. Bemowo, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Włochy, Wola, Żoliborz oraz całej drugiej strony) i okolic (Piastów, Pruszków, Raszyn, Reguły, Milanówek, Brwinów, Bronisze, Komorów, Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno oraz inne miejscowości).