Plisy

„Najlep­sze Plisy w Polsce”

Zmieniamy Wnętrza

Plisy Okienne Krakok

NAJNOWSZA LETNIA PROMOCJA NA PLISY

nigdzie tego nie dostaniesz za darmo

MONTAŻ GRATIS*

(promocja obowiązuje do końca września)

   Wdrażamy rozwiązania w pełni dopasowane do twoich potrzeb.

Zadzwoń!

Informacja i Wycena telefoniczna:

Pon.-Pt. 10:00-17:30

Sob. 9:00-13:00

tel. (22) 723 24 65

Plisa

.

.

Plisy to system zaciemniający, który skutecznie przesłania nasze domy, mieszkania, biura przed nadmiernym nasłonecznieniem. Główną zaletą jest możliwość zasłonięcia okna o dowolnym kształcie: trójkąta, trapezu, okręgu czy półkola. W przeciwieństwie do innych osłon okiennych, plisy umożliwiają zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny od góry jak i od dołu. Ten system okienny charakteryzuje się tkaniną, całkowicie schowaną w szybie, między listwami przyszybowymi, co jest korzystnym rozwiązaniem w przypadku okien uchylnych. Prosty montaż i mechanizm zapewni plisom stosunkowo wysoką trwałość i bezawaryjność.

.

.

Plisy OkienneŻaluzje plisowane  to jedna z ciekawszych propozycji w systemach przeciwsłonecznych pod względem funkcjonalności. Mogą mieć dowolne kształty, pracować w dowolnie nachylonej płaszczyźnie, być wykonane zarówno z jednego jak i z dwóch rodzajów tkanin, jednej która zaciemni okno nocą i drugiej, która będzie pełniła funkcję dekoracyjną w ciągu dnia.
Mamy w ofercie następujące rodzaje plis:

  1. ze stałą rynną górną i regulowaną środkową (zamiast dolnej rynny zaczepy sznurka).
  1. z dwoma rynnami stałymi (górną i dolną) oraz regulowaną rynną środkową (w opcji żyłki napinające dzięki czemu plisy może być montowana do okien dachowych).
  1. z dwoma regulowanymi rynnami środkowymi, natomiast zamiast rynien stałych rynny dolnej i górnej – zaczepy sznurka.
  1. z dwoma rynnami stałymi (górną i dolną) oraz dwoma regulowanymi rynnami środkowymi co pozwala na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna.
  1. z dwoma rodzajami tkanin – jedna znajduje się na górze a druga na dole żaluzji.
 1. z dwoma rodzajami tkanin, z tym że obie znajdują się bądź w górnej bądź w dolnej części żaluzji.

.

Plisy Okienne

.

.

Żaluzje plisowane (plisy) posiadają prosty mechanizm. Montowane są bezpośrednio do listwy przyszybowej, a linki prowadzenia bocznego doskonale przytrzymują plisę przy szybie okiennej. Istnieją dwa warianty służące do obsługi plis. Pierwszy, najbardziej popularny, to obsługa za pomocą uchwytu zamieszczonego na środku rynny, drugi natomiast to obsługa plisy za pomocą sznurka z mechanizmem blokującym. Rynny do plis występują w następujących kolorach: biały, jasny brąz, ciemny brąz, beżowy, anodowany. Tkaniny do plis są specjalnie impregnowane, przez co stają się odporne na wilgoć i kurz, a ich bogata kolorystyka spełni największe oczekiwania. Należy również dodać, że w niektórych tkaninach do plis zastosowano specjalną perłową powłokę, dodatkowo odbijającą światło.

 .

.

.

.

m1m4m5

Plisę na okno dachowe montuje się bardzo prosto. Wystarczy przykręcić dwa uchwyty u góry i dwa na dole. W górne uchwyty wciskamy górną rynienkę a w dolne dolną rynienkę. W ten sposób cała plisa jest odpowiednio naciągnięta. Po naciągniętych linkach pracuje plisa z góry na dół lub odwrotnie tak jak na zdjęciach. Rynienki plisy są w różnych kolorach , natomiast materiał można sobie wybrać z załączonego katalogu.

.

..

.

.

Najbardziej popularne rozwiązanie otwierania plis:

Plisa

.

Plisa z dwiema ruchomymi szynami, obsługiwana za pomocą rączek umocowanych na obu szynach. Żaluzja plisowana posiada prowadzenie boczne.

Dopuszczalne wymiary:
max. szerokość:
200 cm
max. wysokość:
300 cm
.

 .

.

Plisa

.

Plisa z jedną stałą szyną na górze, obsługiwana za pomocą rączki umocowanej na ruchomej szynie. Żaluzja plisowana posiada prowadzenie boczne.

Dopuszczalne wymiary:
max. szerokość:
200 cm
max. wysokość:
300 cm
.
.
.
.

Plisa

.

.

Plisa ma stałą szynę górną i jest obsługiwana za pomocą dwóch sznurków.

W sprzedaży mamy dużo więcej wariantów otwierania plis okiennych.

.

.

.

.

Prosty sposób czyszczenia tkaniny we własnym zakresie wg opisu poniżej.

Pranie plisPlisy Gwarancja Jakości

.

.

.

.

.

.

.

Cudowne widoki z okna wraz z naszymi plisami!

Plisy Okienne Warszawa

Comments are closed.