>

Rolety, Plisy i Żaluzje Warszawa Wola

Krakok Rolety Piastów

Rolety, Plisy i Żaluzje

Wola Warszawa

24 lat doświadczenia, kilka tysięcy sprzedanych

i zamontowanych rolet, plis i żaluzji!

 

Słoneczne pomieszczenia dają mnóstwo radości i przyjemności podczas korzystania z nich. Niestety są również przypadki, kiedy nadmiar światła nie sprzyja pracy. Dotyczy to m.in. pracy przy komputerze lub oglądania telewizji. Czy można z tym cokolwiek zrobić? Oczywiście że tak. Rozwiązanie jest prostsze niż może się wydawać – wystarczy w oknach zamocować rolety Warszawa Wola. Takie właśnie rolety okienne możemy dla Państwa wykonać. Na dowolny wymiar i w kolorze tkaniny, którą Państwo samodzielnie wybiorą.

Jak powstają rolety Warszawa Wola?

Czy zamówione przez Państwa rolety do okien Warszawa będą produktami gotowymi, importowanymi z Azji? Zdecydowanie nie. Każda roleta w naszej firmie powstaje na indywidualne zamówienie i na wymiar, podany przez klienta. Obecnie produkcja okien na wymiar nie jest już tak kosztowna jak dawniej. Pozwala to zamawiać okna w dowolnym rozmiarze, do których następnie można zamówić pasujące rozmiarem rolety Warszawa Wola. Powstają one w naszym zakładzie, na konkretne zamówienie. Wykorzystujemy do tego tylko najlepsze polskie tkaniny oraz komponenty.

U nas zakupisz rolety, plisy oraz żaluzje:

  • Rolety materiałowe
  • Rolety w kasecie
  • Rolety dzień i noc
  • Rolety rzymskie
  • Plisy okienne
  • Żaluzje aluminiowe
  • Żaluzje drewniane i bambusowe

Zadzwoń teraz!

Zobacz szczegóły naszej oferty!

tel. (22) 723 24 65

  Informacja telefoniczna:
  Pon.-Pt. 09:00-17:30
  Sob. 09:00-13:00

 

Działamy na terenie całej Warszawy (m.in. Bemowo, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Włochy, Wola, Żoliborz oraz całej drugiej strony) i okolic (Piastów, Pruszków, Raszyn, Reguły, Milanówek, Brwinów, Bronisze, Komorów, Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno oraz inne miejscowości).

Comments are closed.