Żaluzje Białe Drewno Krakok

Żaluzje drewniane nazywają się tak, ze względu na surowce, z których się je wykonuje. Żaluzje takie zrobione są z rzadko spotykanych gatunków drzewa egzotycznego. Drzewo, choć masywne i ciężkie, w swoich egzotycznych odmianach jest lekkie i doskonale nadaje się do produkcji eleganckich ozdób okiennych. Żaluzje drewniane produkowane są z egzotycznego drzewa bambusowego, drzewa basswood i abachi. Obsługa i codzienne użytkowanie żaluzji wykonanych z drewna, są równie proste jak tych zrobionych z lekkiego aluminium. Podobnie jak żaluzje zrobione z innych materiałów, żaluzje drewniane składają się z cienkich listewek, które podnosi się do góry i opuszcza, a także obraca się w obie strony, zmieniając ilość i kąt padania światła dziennego.

.

Żaluzje Drewno Krakok

Co u nas znajdziesz?

W naszej ofercie znajdą Państwo kilka systemów żaluzji drewnianych i aluminiowych. Systemy te charakteryzują się specyficznymi sposobami sterowania i montowania na oknach. Mamy pewność, że oferowane przez nas żaluzje drewniane, spełnią oczekiwania i wyobrażenia każdego klienta. Żaluzje drewniane mogą składać się z listewek o zróżnicowanej szerokości lub wykonanych z jednego z wyżej wymienionych, gatunków drzewa egzotycznego.

 


Zadzwoń teraz!

Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów,

którzy pomogą znaleźć rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Informacja telefoniczna:
Pon.-Czw. 09:00-17:30, Pt. 08:00-15:00
Sob. 9:00-12:30

(22) 723 24 65


Żaluzja pozioma drewniana posiada stalową rynnę górną oraz drewnianą belkę dolną, a także drewniane lamele. W standardzie posiada prostą maskownicę rynny górnej w kolorze zbliżonym do koloru lameli. Wykonana jest z podnoszeniem oraz obracaniem za pomocą sznurków w kolorze zbliżonym do koloru lameli. Żaluzja nie posiada w standardzie prowadzenia bocznego oraz mocowania rynny dolnej.

Żaluzje Drewniane KrakokŻaluzje DrewnianeŻaluzje Drewniane

Aktualna promocja:

Przy aktualnej promocji dostajesz pędzel lub łapkę do kurzu GRATIS. Promocja obowiązuje przy zakupie min. 2 szt. żaluzji drewnianych 25 mm i 50 mm oraz żaluzji aluminiowych 50 mm.

Aby promocja była aktywna użyj na pomiarze hasła „pędzel/łapka do kurzu”.

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów

Sprawdź nasze realizacje: Kliknij tutaj!

UWAGA! Żaluzje wykonane są z naturalnych produktów. Dopuszczalne są nieznaczne różnice w odcieniach (w lameli bambusowej kolor natural- za każdym razem różni się odcieniem, ponieważ nie jest to kolor farbowany, a jego odcień zależy od pory zbioru produktu) i strukturze drewna (słojach) oraz nieznaczne odkształcenia lameli. W lamelach bambusowych mogą występować delikatne prześwity w strukturze, które nie podlegają gwarancji.

Żaluzje drewniane 25 mm

*Minimalny rozmiar 23cm

*Kaseton (stalowy) o wymiarach 25x24mm

*Sterowanie sznurkowe + patyk drewniany, dopasowane pod kolor lameli.

*W standardzie prowadzenie żyłkowe, dzięki któremu przy uchylaniu okna żaluzja nie uchyla się razem z nim.

*W przedziale 230-369mm sterowania znajdują się po przeciwnych stronach.

*Za dopłatą: prowadzenie boczne na lice stalowej, drabinka taśmowa 12mm, wieszaki bezinwazyjne, sterowanie łańcuszkowe (plastikowe lub metalowe).

Żaluzje drewniane 50 mm

*Kaseton (stalowy) o wymiarach 58x52mm

*Obciążnik rynny dolnej 15mm

*W przedziale szerokości 300x700mm sterowanie znajduje się po przeciwnych stronach.

*Żaluzja drewniana 100cm wysokości po zwinięciu żaluzji to 7,5cm (opcja sznurkowa) oraz 10cm (opcja taśmowa), żaluzja bambusowa 100cm wysokości po zwinięciu żaluzji to 5,5cm (opcja sznurkowa) oraz 8,5cm (opcja taśmowa).

*Za dopłatą: drabinka taśmowa 25mm lub 38mm, prowadzenie boczne na stalowej lince, mocowanie rynny dolnej, sterowanie łańcuszkowe (plastikowe lub metalowe), opcja premium rynny górnej wykonanej z aluminium.

NOWOŚĆ! Żaluzje drewniane 65mm

*Kaseton (stalowy) o wymiarach 58x52mm

*Obciążnik rynny dolnej 15mm

*W przedziale szerokości 500x700mm sterowanie znajduje się po przeciwnych stronach.

*Żaluzja drewniana 100cm wysokości po zwinięciu żaluzji to 7,5cm (opcja sznurkowa) oraz 10cm (opcja taśmowa), żaluzja bambusowa 100cm wysokości po zwinięciu żaluzji to 5,5cm (opcja sznurkowa) oraz 8,5cm (opcja taśmowa).

*Za dopłatą: drabinka taśmowa 38mm, prowadzenie boczne na stalowej lince, sterowanie łańcuszkowe (plastikowe lub metalowe), opcja premium rynny górnej wykonanej z aluminium.

Działamy na terenie całej Warszawy (m.in. Bemowo, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Włochy, Wola, Żoliborz oraz całej drugiej strony) i okolic (Piastów, Pruszków, Raszyn, Reguły, Milanówek, Brwinów, Bronisze, Komorów, Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno oraz inne miejscowości).