>

Rolety, Plisy i Żaluzje Ursynów Warszawa

Krakok Rolety Piastów

Rolety, Plisy i Żaluzje

Warszawa Ursynów

24 lat doświadczenia, kilka tysięcy sprzedanych

i zamontowanych rolet, plis i żaluzji!

 

Potrzebne Ci są rolety okienne? W niestandardowym wymiarze lub nietypowym kolorze? A może szukasz czegoś standardowego, w dobrej cenie i z możliwością montażu przez wykonawcę? Dobrze trafiłeś! Produkujemy rolety okienne na wymiar. W ofercie posiadamy ich kilkadziesiąt modeli. Bogaty wzornik tkanin i kolorów, pozwala dopasować nasze rolety do wystroju wnętrza i przeznaczenia pomieszczenia. Działamy na terenie całej Warszawy, a szczególnie dzielnicy Ursynów. Nasi klienci z Ursynowa mogą liczyć na darmowy pomiar i montaż rolet w cenie ich zakupu. Czas oczekiwania na gotowe rolety to zaledwie kilka dni.

Dlaczego dobrze mieć rolety okienne Ursynów Warszawa?

Warszawa Ursynów to wiele osiedli mieszkaniowych. W takich warunkach trudno mówić o 100% prywatności. Rolety okienne pozwalają zwiększyć poczucie bezpieczeństwa we własnym domu lub mieszkaniu, nie dopuszczając do ciekawskich spojrzeń. Pomożemy Ci wybrać najlepsze rolety do Twoich potrzeb. Od strony południowej lub zachodniej nie przepuszczające światła, a od północnej i wschodniej rozpraszające światło. W ofercie posiadamy również rolety dachowe i dzień-noc.

U nas zakupisz rolety, plisy oraz żaluzje:

  • Rolety materiałowe
  • Rolety w kasecie
  • Rolety dzień i noc
  • Rolety rzymskie
  • Plisy okienne
  • Żaluzje aluminiowe
  • Żaluzje drewniane i bambusowe

Zadzwoń teraz!

Zobacz szczegóły naszej oferty!

tel. (22) 723 24 65

  Informacja telefoniczna:
  Pon.-Pt. 09:00-17:30
  Sob. 09:00-13:00

 

Działamy na terenie całej Warszawy (m.in. Bemowo, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Włochy, Wola, Żoliborz oraz całej drugiej strony) i okolic (Piastów, Pruszków, Raszyn, Reguły, Milanówek, Brwinów, Bronisze, Komorów, Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno oraz inne miejscowości).

Comments are closed.